Оплата/доставка

Умови покупки

  1. Замовлення відправляємо по повній оплаті або ж за мінімальною передоплатою 20% від вартості ялинки. Залишок оплачуєте на пошті (обов'язково враховуйте комісію пошти за переказ коштів).
  2. Відправлення замовлення здійснюється протягом 1-3 днів з моменту оплати і підтвердження платежу.
  3. Доставку оплачує покупець за тарифами транспортної компанії.

Відправлення здійснюється декількома транспортними компаніями:

  1. Нова пошта (доставка на відділення або адресна доставка додому).
  2. Делівері

Також є можливість самовивозу в Житомирі. Якщо ви хочете забрати замовлений Вами товар самі, вкажіть про це при оформленні замовлення.
Товар можна отримати за адресою: м. Житомир, вул. Тараса Бульби-Боровця 34Б.

 

Варіанти оплати:

  1. Безготівковий розрахунок.
  2. Оплата на розрахунковий рахунок Приватбанку
  3. Оплата при отриманні (після 20% передоплати).

УВАГА:

Одержувач зобов'язаний мати при собі паспорт або інший документ, що підтверджує особу, так само обов'язково знати номер декларації. При відсутності документів вантаж одержувачу не видається.

У момент отримання вантажу покупець має право відкрити упаковку і перевірити товар на відсутність браку або наявність пошкоджень, так само на предмет комплектності. Якщо виявлені які-небудь недоліки, покупець спільно з представником служби доставки повинен скласти акт-прийому передачі, де вказує всі дефекти. Якщо товар має істотні недоліки або не відповідає очікуванням, покупець складає акт відмови від прийому вантажу.

Якщо товар був оглянутий без присутності представника служби доставки, і / або акт-прийому передачі вантажу не був підписаний представником служби доставки, інтернет-магазин Premium-elki знімає з себе відповідальність за комплектність і наявність будь-яких пошкоджень.

При оформленні замовлення Покупець повинен знати, що тим самим він укладає з Продавцем усний договір купівлі-продажу і дає повноваження продавцеві укласти в інтересах Покупця договір перевезення на певних умовах компанії-перевізника. З умовами договорів перевезень можна ознайомитися на сайтах Перевізників:

www.novaposhta.ua
www.delivery-auto.com